مرکز نوآوری بانک ایران زمین، دانش بنیان شد

به گزارش لیسون، مرکز نوآوری ایران زمین، وابسته به بانک ایران زمین، به عنوان پایگاه جمع آوری، حمایت و مشارکت از طرح ها و ایده های خلاقانه کسب و کار های نوپا و نوآور، پیروز به دریافت سطح 2 دانش بنیانی از سوی کارگروه ارزیابی و تشخیص شرکت ها و مؤسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شد.

مرکز نوآوری بانک ایران زمین، دانش بنیان شد

به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، مرکز نوآوری ایران زمین، با اتکا به امکانات سایر شرکت های تابعه و با شناخت نیاز های ضروری جامعه، به عنوان شتاب دهنده، مرکزی را در زمینه های: فین تک، بلاکچین، گردشگری، سلامت و انرژی، حمل و نقل و شهر هوشمند، خدمات متنوع آموزشی، توانمند سازی، هدایت و حمایتی خود را در قالب طرح های پیش شتابدهی، شتابدهی، سرمایه گذاری و ارزشگذاری کسب و کارها، با امکان استفاده از فضای کار اشتراکی و مشاوره های تخصصی برای کسب و کار های نوپا و نوآور فراهم نموده است.

هم چنین این مرکز، به عنوان مجری و توسعه دهنده ارائه خدمات بانکداری باز بانک ایران زمین، از طریق سامانه بوم ایران زمین فراز سرویس های متنوع بانکی و اداری را در دو قالب API و ویجت، ارائه می نماید.

با اخذ مجوز دانش بنیانی مرکز نوآوری ایران زمین، این مجموعه، بیش از پیش، از طرح ها و ایده های نوآورانه استقبال و حمایت نموده و در راستای تحقق اندیشه خود نوآوری، به گستره ایران زمین، حامی کسب و کار های نوپا و نوآور خواهد بود.

شرکت های دانش بنیان، شرکت هایی هستند که با ترکیب دانش، فناوری و تخصص های علمی و پژوهشی، فعالیت می کنند.

در این شرکت ها، ایده های نو و قابل پیاده سازی علمی از طریق نیرو های جوان و خلاق به فناوری های کاربردی تبدیل می شوند.

منبع: فرارو
انتشار: 26 اسفند 1400 بروزرسانی: 26 اسفند 1400 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 1967

به "مرکز نوآوری بانک ایران زمین، دانش بنیان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرکز نوآوری بانک ایران زمین، دانش بنیان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید