هفتمین نشست نمایندگان رابط کمیته ایرانی ICC برگزار گردید

به گزارش لیسون، هفتمین نشست نمایندگان رابط کمیته ایرانی اتاق بارزرگانی بین المللی (ICC) با حضور دبیرکل کمیته ایرانی ICC و نمایندگان رابط بیش از 30 اتاق بازرگانی کشور بیستم مهر ماه، به صورت مجازی برگزار گردید.

هفتمین نشست نمایندگان رابط کمیته ایرانی ICC برگزار گردید

به گزارش پایگاه خبری اتاق ایران، در ابتدای این نشست، محمد خزاعی، دبیرکل کمیته ایرانی (ICC)، با تبریک انتخاب اتاق های خرم آباد، تهران و شیراز به عنوان اتاق ماه های جولای و آگوست فدراسیون دنیای اتاق های بازرگانی (WCF) ICC، از حضور فعالانه و این اتاق ها در بستر ارتباطی مرتبط قدردانی نموده و گفت: در طول 9 ماه از شروع فعالیت این بستر ارتباطی، کسب عنوان اتاق ماه به وسیله 3 اتاق بازرگانی کشور در میان اتاق های بازرگانی سراسر دنیا، موفقیتی بزرگ و قابل قدردانی است.

او در ادامه از فعالیت و مشارکت سایر اتاق های بازرگانی کشور در این بستر، تشکر نموده و آن را محملی برای معرفی هرچه بیشتر فعالیت اتاق های بازرگانی و فرصت های سرمایه گذاری کشورمان دانست.

در ادامه، دبیرکل کمیته ایرانی ICC، مطالبی در مورد طرح SME360X، اقدامات در دست انجام مرکز منطقه ای غذا و کشاورزی (Agri-Food Hub)، و برگزاری کنگره دنیای اتاق های بازرگانی ICCWCC و مشارکت بیش از 9 اتاق بازرگانی کشور در بخش رقابت کنگره ارائه کرد.

امکان بهره مندی از خدمات آموزشی ارائه شده از سوی اتاق بازرگانی بین المللی و خدمات مشورتی در کمیته ایرانی ICC دیگر موضوعاتی بود که از سوی دبیرکل مطرح شد.

در ادامه نشست دکتر عرب مازار، دبیر کمیسیون مالیات کمیته ایرانی ICC اهداف و ماموریت های کمیسیون مالیات، اهم برنامه ها، گزارش فعالیت های کمیسیون مزبور از زمان تاسیس تا سال 1400 تشریح نموده و بر اهمیت توجه به قوانین و مقررات مالیات و ضرورت بهره مندی و استفاده از این مقررات برای جامعه کسب و کار کشورمان تاکید نمود.

سرانجام این نشست هم به پرسش و پاسخ اختصاص یافت.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 1816

به "هفتمین نشست نمایندگان رابط کمیته ایرانی ICC برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هفتمین نشست نمایندگان رابط کمیته ایرانی ICC برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید